k6lar

k6lar
Film Freak - 672 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2012
Location: Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Get Out (2017) - Rated 14 Dec 2019
80 67% The Witch (2016) - Rated 24 Aug 2018
40 6% Hereditary (2018) - Rated 24 Aug 2018
90 88% Girl, Interrupted (1999) - Rated 30 Mar 2014
70 42% But I'm a Cheerleader (2000) - Rated 30 Mar 2014
70 42% Rosemary's Baby (1968) - Rated 30 Mar 2014
85 79% Atonement (2007) - Rated 29 Mar 2014
80 67% Gentlemen Prefer Blondes (1953) - Rated 29 Mar 2014
20 1% Crossroads (2002) - Rated 27 Mar 2014
90 88% Run Lola Run (1998) - Rated 27 Mar 2014