kailasnath

kailasnath
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2018
Bio: love movies,
write a little,
amateur photographer,
hoping to direct a short film soon.

more Recent Ratings

Check out kailasnath's...

79 67% 12 Monkeys (1995) - Rated 28 Jan 2019
80 77% Breaking Bad (2008) - Rated 28 Jan 2019
77 51% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 28 Jan 2019
99 99% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 28 Jan 2019
78 58% Nocturnal Animals (2016) - Rated 28 Jan 2019
75 30% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 28 Jan 2019
80 77% Dunkirk (2017) - Rated 28 Jan 2019
73 22% The Time Machine (2002) - Rated 28 Jan 2019
75 30% Home Alone (1990) - Rated 28 Jan 2019
80 77% World War Z (2013) - Rated 28 Jan 2019