Kartsah
Recent Ratings
Check out Kartsah's...
84 19% | Last Week Tonight with John Oliver (2014) - Rated 04 Feb 2019 |
85 34% | House of Cards (2013) - Rated 04 Feb 2019 |
85 34% | Narcos (2015) - Rated 04 Feb 2019 |
86 50% | Game of Thrones (2011) - Rated 04 Feb 2019 |
85 34% | Better Call Saul (2015) - Rated 04 Feb 2019 |
98 88% | Breaking Bad (2008) - Rated 04 Feb 2019 |
81 7% | Oz (1997) - Rated 04 Feb 2019 |
88 61% | Boardwalk Empire (2010) - Rated 04 Feb 2019 |
81 7% | Dexter (2006) - Rated 04 Feb 2019 |
88 61% | The Newsroom (2012) - Rated 04 Feb 2019 |