kashaneh1

kashaneh1
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2010
Location: kashan, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 50% Zombieland (2009) - Rated 28 Dec 2010
92 33% Wrong Turn 3: Left for Dead (2009) - Rated 28 Dec 2010
97 98% Vantage Point (2008) - Rated 28 Dec 2010
96 92% Troy (2004) - Rated 28 Dec 2010
94 66% Transporter 3 (2008) - Rated 28 Dec 2010
95 81% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 28 Dec 2010
93 50% Transformers (2007) - Rated 28 Dec 2010
95 81% Toy Story 3 (2010) - Rated 28 Dec 2010
94 66% Toy Story 2 (1999) - Rated 28 Dec 2010
93 50% Toy Story (1995) - Rated 28 Dec 2010