katefc

katefc
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2013
Location: Lawrenceville, NJ, USA

more Recent Ratings

75 51% The Great Gatsby (2013) - Rated 24 May 2016
87 83% Deadpool (2016) - Rated 24 May 2016
89 91% Zootopia (2016) - Rated 24 May 2016
84 73% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 04 Jul 2015
76 59% The Social Network (2010) - Rated 04 Jul 2015
76 59% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 04 Jul 2015
80 64% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 04 Jul 2015
89 91% Inside Out (2015) - Rated 04 Jul 2015
78 60% Scrooged (1988) - Rated 24 Dec 2014
80 64% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 13 Dec 2014