kaylia

kaylia
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2017
Location: USA

more Recent Ratings

88 90% WALL·E (2008) - Rated 05 Mar 2017
89 92% Taxi Driver (1976) - Rated 05 Mar 2017
89 92% Memento (2001) - Rated 05 Mar 2017
52 13% The Butterfly Effect (2004) - Rated 05 Mar 2017
80 71% Freaks and Geeks (1999) - Rated 05 Mar 2017
67 34% The Terminal (2004) - Rated 05 Mar 2017
80 71% Toy Story (1995) - Rated 05 Mar 2017
75 52% Toy Story 2 (1999) - Rated 05 Mar 2017
60 24% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 05 Mar 2017
80 71% I'm Still Here (2010) - Rated 05 Mar 2017