keeshastoer
Recent Ratings
Check out keeshastoer's...
69 32% | Night Train (1959) - Rated 10 Dec 2014 |
78 75% | Cinderella Man (2005) - Rated 09 Dec 2014 |
74 62% | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 09 Dec 2014 |
85 92% | Saving Private Ryan (1998) - Rated 09 Dec 2014 |
60 25% | Black Swan (2010) - Rated 09 Dec 2014 |
75 67% | Citizen Kane (1941) - Rated 09 Dec 2014 |
72 52% | Die Hard (1988) - Rated 09 Dec 2014 |
70 42% | Gladiator (2000) - Rated 09 Dec 2014 |
25 5% | Alfie (2004) - Rated 09 Dec 2014 |
73 57% | The Breakfast Club (1985) - Rated 09 Dec 2014 |