Kittis
Recent Ratings
Check out Kittis's...
80 49% | The Judge (2014) - Rated 04 Feb 2015 |
81 55% | Begin Again (2014) - Rated 04 Feb 2015 |
78 36% | Before I Disappear (2014) - Rated 04 Feb 2015 |
83 65% | 12 Years a Slave (2013) - Rated 04 Feb 2015 |
79 43% | The Physician (2013) - Rated 04 Feb 2015 |
77 26% | Looking for Eric (2009) - Rated 04 Feb 2015 |
82 61% | A Royal Affair (2012) - Rated 04 Feb 2015 |
79 43% | August: Osage County (2013) - Rated 04 Feb 2015 |
81 55% | The Fault in Our Stars (2014) - Rated 04 Feb 2015 |
81 55% | Calvary (2014) - Rated 04 Feb 2015 |