kkarolinda
Recent Ratings
Check out kkarolinda's...
90 81% | Amélie (2001) - Rated 22 Oct 2013 |
70 33% | Miss Congeniality (2000) - Rated 22 Oct 2013 |
86 67% | Coraline (2009) - Rated 22 Oct 2013 |
70 33% | The Devil Wears Prada (2006) - Rated 22 Oct 2013 |
80 59% | Heat (1995) - Rated 22 Oct 2013 |
80 59% | Groundhog Day (1993) - Rated 22 Oct 2013 |
90 81% | Rain Man (1988) - Rated 22 Oct 2013 |
76 48% | Office Space (1999) - Rated 22 Oct 2013 |
80 59% | Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 22 Oct 2013 |
87 69% | Midnight in Paris (2011) - Rated 22 Oct 2013 |