krisz44g

krisz44g
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2017
Location: Budapest, Hungary
Age: 28

more Recent Ratings

Check out krisz44g's...

100 Taken 3 (2015) - Rated 26 Aug 2017
100 Taken 2 (2012) - Rated 26 Aug 2017
100 Another 48 Hrs. (1990) - Rated 26 Aug 2017
100 Camp Rock 2: The Final Jam (2010) - Rated 26 Aug 2017
100 22 Jump Street (2014) - Rated 26 Aug 2017
100 Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 26 Aug 2017
100 Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 26 Aug 2017
100 The Hangover Part III (2013) - Rated 26 Aug 2017
100 The Hangover Part II (2011) - Rated 26 Aug 2017
100 The Hangover (2009) - Rated 26 Aug 2017