leslieann
Recent Ratings
Check out leslieann's...
75 59% | Gladiator (2000) - Rated 29 Apr 2014 |
74 51% | Gone Baby Gone (2007) - Rated 29 Apr 2014 |
78 68% | WALL·E (2008) - Rated 29 Apr 2014 |
63 23% | Grizzly Man (2005) - Rated 29 Apr 2014 |
80 75% | Meet the Parents (2000) - Rated 29 Apr 2014 |
65 29% | Strangers with Candy (2005) - Rated 29 Apr 2014 |
20 1% | Candyman (1992) - Rated 29 Apr 2014 |
73 45% | Toy Story (1995) - Rated 29 Apr 2014 |
75 59% | Taxi Driver (1976) - Rated 29 Apr 2014 |
90 89% | The Godfather (1972) - Rated 29 Apr 2014 |