lucial

lucial
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2015
Location: Argentina

more Recent Ratings

70 58% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 07 Sep 2015
50 19% Mystic River (2003) - Rated 07 Sep 2015
80 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 07 Sep 2015
60 31% Big Fish (2003) - Rated 07 Sep 2015
70 58% I Am Sam (2001) - Rated 07 Sep 2015
80 86% The Shining (1980) - Rated 07 Sep 2015
65 41% Something's Gotta Give (2003) - Rated 07 Sep 2015
70 58% Amélie (2001) - Rated 07 Sep 2015
65 41% Phone Booth (2003) - Rated 07 Sep 2015
80 86% Fight Club (1999) - Rated 07 Sep 2015