magik110

magik110
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA

more Recent Ratings

Check out magik110's...

91 45% Super 8 (2011) - Rated 18 Jan 2020
88 17% Groundhog Day (1993) - Rated 18 Jan 2020
88 17% Signs (2002) - Rated 18 Jan 2020
91 45% Man of Steel (2013) - Rated 18 Jan 2020
95 87% Hancock (2008) - Rated 18 Jan 2020
81 2% Little Nicky (2000) - Rated 18 Jan 2020
86 7% Us (2019) - Rated 18 Jan 2020
90 30% Kick-Ass (2010) - Rated 18 Jan 2020
93 72% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 18 Jan 2020
93 72% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 18 Jan 2020