makarna7

makarna7
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2016
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 15% The Sixth Sense (1999) - Rated 20 Jul 2016
70 25% Last Action Hero (1993) - Rated 20 Jul 2016
80 60% Reservoir Dogs (1992) - Rated 20 Jul 2016
75 40% Se7en (1995) - Rated 20 Jul 2016
75 40% Amélie (2001) - Rated 20 Jul 2016
85 80% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 20 Jul 2016
90 95% Fight Club (1999) - Rated 20 Jul 2016
85 80% Stuck in Love (2012) - Rated 20 Jul 2016
60 5% Click (2006) - Rated 20 Jul 2016
80 60% Marcella (2016) - Rated 20 Jul 2016
"There is a big hole in the plot, something which never gets clarified even at the end of the season 1. Otherwise I would have given a higher score."