mczorro

mczorro
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2012
Location: Lima, Peru
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: We\'re not bad people, we just come from a bad place.

more Recent Ratings

98 90% The White Ribbon (2009) - Rated 20 Nov 2012
85 59% Caché (2005) - Rated 20 Nov 2012
95 84% Funny Games (2008) - Rated 20 Nov 2012
95 84% The Virgin Suicides (2000) - Rated 20 Nov 2012
98 90% Lost in Translation (2003) - Rated 20 Nov 2012
90 72% Marie Antoinette (2006) - Rated 20 Nov 2012
80 45% Somewhere (2010) - Rated 20 Nov 2012
78 39% Spider-Man (2002) - Rated 20 Nov 2012
85 59% Spider-Man 2 (2004) - Rated 20 Nov 2012
45 14% Spider-Man 3 (2007) - Rated 20 Nov 2012