michele123
Recent Ratings
Check out michele123's...
90 85% | Safety Last! (1923) - Rated 27 Jun 2017 |
90 85% | All That Jazz (1979) - Rated 27 Jun 2017 |
90 85% | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Rated 27 Jun 2017 |
20 7% | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 27 Jun 2017 |
75 50% | Dead Poets Society (1989) - Rated 27 Jun 2017 |
70 39% | As Good As It Gets (1997) - Rated 27 Jun 2017 |
80 64% | Apollo 13 (1995) - Rated 27 Jun 2017 |
30 17% | Runaway Bride (1999) - Rated 27 Jun 2017 |
65 32% | The Meaning of Life (1983) - Rated 27 Jun 2017 |
50 25% | Finding Nemo (2003) - Rated 27 Jun 2017 |