mightypotato

mightypotato
Cinema Addict - 1241 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2006
Location: Canada
Bio: I like holding hands, and dinner by candlelight. And oh yes, I really hate yo-yos.

more Recent Ratings

80 68% Deadpool & Wolverine (2024) - Rated 05 Aug 2024
80 68% Ford v Ferrari (2019) - Rated 09 May 2024
90 91% Alone in the Wilderness (2004) - Rated 09 Jan 2024
65 35% Violent Night (2022) - Rated 16 Dec 2023
25 8% Candy Cane Lane (2023) - Rated 16 Dec 2023
80 68% Straight Outta Compton (2015) - Rated 02 Dec 2023
85 81% Event Horizon (1997) - Rated 15 Nov 2023
85 81% Barbie (2023) - Rated 02 Oct 2023
85 81% Oppenheimer (2023) - Rated 11 Aug 2023
85 81% The Menu (2022) - Rated 31 May 2023