mrdj204

Recent Ratings
Check out mrdj204's...
15 23% | Daredevil (2015) - Dec 14, 2020 |
0 9% | Young Sheldon (2017) - Dec 12, 2020 |
75 32% | Legends of Tomorrow (2016) - Dec 12, 2020 |
25 27% | This Is Us (2016) - Dec 12, 2020 |
90 58% | Preacher (2016) - Dec 12, 2020 |
90 58% | The Shield (2002) - Dec 12, 2020 |
100 91% | Justified (2010) - Dec 12, 2020 |
85 44% | The Last Man on Earth (2015) - Dec 12, 2020 |
40 30% | Lucifer (2016) - Dec 12, 2020 |
80 37% | Gotham (2014) - Dec 12, 2020 |