MrKrantz
Recent Ratings
Check out MrKrantz's...
90 54% | Russian Doll (2019) - Rated 27 Dec 2020 |
90 54% | Atypical (2017) - Rated 27 Dec 2020 |
95 72% | Euphoria (2019) - Rated 27 Dec 2020 |
95 72% | Psycho (1960) - Rated 08 Jan 2019 |
20 4% | Evil Dead (2013) - Rated 08 Jan 2019 |
3 1% | Deathgasm (2015) - Rated 08 Jan 2019 |
40 7% | The Kissing Booth (2018) - Rated 08 Jan 2019 |
60 18% | Gerald's Game (2017) - Rated 08 Jan 2019 |
60 18% | 1922 (2017) - Rated 08 Jan 2019 |
90 54% | Gook (2017) - Rated 08 Jan 2019 |