mrlegend28
Recent Ratings
Check out mrlegend28's...
20 5% | Home Alone 3 (1997) - Rated 24 Sep 2014 |
25 8% | Team America: World Police (2004) - Rated 24 Sep 2014 |
80 60% | Liar Liar (1997) - Rated 24 Sep 2014 |
90 76% | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 24 Sep 2014 |
45 15% | War of the Worlds (2005) - Rated 24 Sep 2014 |
10 2% | Evan Almighty (2007) - Rated 24 Sep 2014 |
80 60% | The Avengers (2012) - Rated 24 Sep 2014 |
60 31% | Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 24 Sep 2014 |
52 25% | Mission to Mars (2000) - Rated 24 Sep 2014 |
75 50% | Men in Black (1997) - Rated 24 Sep 2014 |