newfangled

newfangled
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2014

more Recent Ratings

Check out newfangled's...

80 67% Stalker (1979) - Rated 16 Dec 2014
20 8% The Invention of Lying (2009) - Rated 16 Dec 2014
60 39% Pitch Black (2000) - Rated 16 Dec 2014
60 39% Children of Men (2006) - Rated 16 Dec 2014
50 25% V for Vendetta (2006) - Rated 16 Dec 2014
20 8% Independence Day (1996) - Rated 16 Dec 2014
60 39% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 16 Dec 2014
20 8% Fantastic Four (2005) - Rated 16 Dec 2014
20 8% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 16 Dec 2014
20 8% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 16 Dec 2014