Nolanar
Bio: Movies are okay I guess
Recent Ratings
Check out Nolanar's...
98 97% | Days of Heaven (1978) - Rated 18 May 2015 |
80 79% | Moon (2009) - Rated 18 May 2015 |
25 23% | War of the Worlds (2005) - Rated 18 May 2015 |
52 50% | A Beautiful Mind (2001) - Rated 18 May 2015 |
40 39% | Star Trek (2009) - Rated 18 May 2015 |
40 39% | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 18 May 2015 |
71 70% | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Rated 19 Jul 2014 |
69 68% | Nosferatu (1922) - Rated 19 Jul 2014 |
34 32% | Four Rooms (1995) - Rated 19 Jul 2014 |
28 26% | Hellboy (2004) - Rated 19 Jul 2014 |