nuworldman

nuworldman
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2016

more Recent Ratings

Check out nuworldman's...

60 25% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 15 Aug 2016
83 81% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 15 Aug 2016
72 50% The Goonies (1985) - Rated 15 Aug 2016
83 81% Rain Man (1988) - Rated 15 Aug 2016
92 94% Se7en (1995) - Rated 15 Aug 2016
73 53% Leap Year (2010) - Rated 15 Aug 2016
81 68% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 15 Aug 2016
79 64% Some Like It Hot (1959) - Rated 15 Aug 2016
77 57% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 15 Aug 2016
62 31% Dirty Harry (1971) - Rated 15 Aug 2016