odi305

odi305
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 47% Schindler's List (1993) - Rated 28 Jul 2015
70 47% A Civil Action (1998) - Rated 28 Jul 2015
80 63% Glory (1989) - Rated 28 Jul 2015
100 95% The Little Mermaid (1989) - Rated 28 Jul 2015
100 95% Beauty and the Beast (1991) - Rated 28 Jul 2015
100 95% Groundhog Day (1993) - Rated 28 Jul 2015
70 47% What Women Want (2000) - Rated 26 Jul 2015
80 63% Shrek the Third (2007) - Rated 24 Jul 2015
80 63% Shrek 2 (2004) - Rated 24 Jul 2015
90 82% Shrek (2001) - Rated 24 Jul 2015