OguzhanGure

oguzhangure
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2022
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 30% Ford v Ferrari (2019) - Rated 26 Apr 2022
64 5% Peacemaker (2022) - Rated 26 Apr 2022
81 60% Fleabag (2016) - Rated 26 Apr 2022
93 95% Parasite (2019) - Rated 26 Apr 2022
92 85% Sharp Objects (2018) - Rated 26 Apr 2022
67 15% Venom (2018) - Rated 26 Apr 2022
78 45% Sex Education (2019) - Rated 26 Apr 2022
72 30% Bridgerton (2020) - Rated 26 Apr 2022
81 60% Toy Story 4 (2019) - Rated 26 Apr 2022
87 75% The Boys (2019) - Rated 26 Apr 2022