omiiiid1996

Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: Oct 2, 2020
Check out omiiiid1996's...
83 36% | Baby Driver (2017) - Nov 29, 2020
"کلی اکشن و موزیک خوب"
|
75 9% | Amélie (2001) - Nov 24, 2020
"عشقو رهاش کن تا اتفاق بیافته"
|
86 55% | Catch Me If You Can (2002) - Nov 22, 2020
"پسری که بخاطر غرور پدرش همه چی شد"
|
87 59% | Marriage Story (2019) - Nov 18, 2020
" یهچیزی میخوام ♪ یکی بدجوری محکم بغلم کنه ♪ ♪ یکی بدجوری اذیتم کنه ♪ ♪ یکی روی صندلیم بشینه ♪ ♪ و خوابمـو بهم بریزه ♪ ♪ و به یادم بیاره ♪ ♪ که زندهام ♪ ♪ زندهام ♪ ♪ یکی بدجوری بهم نیاز داشته باشه ♪ ♪ یکی بدجوری بشناستم ♪ ♪ یکی سورپرایزم کنه ♪ ♪ و زندگی رو برام جهنم "
|
78 16% | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 11, 2020
"تفاوت فرهنگی؟؟"
|
92 89% | The Truman Show (1998) - Nov 08, 2020 |
88 66% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Nov 06, 2020
"وقتی تو اون سال با همچین ایده هایی فیلم میساختن اصلا نباید از فیلمای الان تعجب کرد"
|
88 66% | Back to the Future (1985) - Nov 06, 2020
"انگار هر کی ایده زمان رو بگیره محصولش موفق از آب در میاد هوای زمان رو داشته باشم"
|
88 66% | Whiplash (2014) - Nov 06, 2020
"هیچ کلمه ای تو دنیا زیان بارتر از آفرین نیست"
|
85 45% | Once Upon a Time in the West (1968) - Nov 06, 2020
"کلا گانگستری حال نمیکنم دیگه ولی به خاطر رتبه اش باید میدیدمش"
|