otremendao

otremendao
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 06 May 2024
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil

more Recent Ratings

80 6% Dune: Part Two (2024) - Rated 16 May 2024
85 28% Licorice Pizza (2021) - Rated 06 May 2024
85 28% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 06 May 2024
100 93% There Will Be Blood (2007) - Rated 06 May 2024
85 28% Boogie Nights (1997) - Rated 06 May 2024
95 81% Phantom Thread (2017) - Rated 06 May 2024
87 46% The Departed (2006) - Rated 06 May 2024
88 53% The King of Comedy (1982) - Rated 06 May 2024
89 59% After Hours (1985) - Rated 06 May 2024
95 81% Raging Bull (1980) - Rated 06 May 2024