ozbasmesut

ozbasmesut
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2014
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out ozbasmesut's...

97 93% Donnie Darko (2001) - Rated 06 Nov 2018
83 19% Er ist wieder da (2015) - Rated 06 Nov 2018
85 29% Like Stars on Earth (2007) - Rated 28 Jun 2014
65 4% RoboCop (2014) - Rated 28 Jun 2014
76 9% 47 Ronin (2013) - Rated 28 Jun 2014
82 13% The Iceman (2012) - Rated 28 Jun 2014
90 50% Memento (2001) - Rated 28 Jun 2014
92 72% The Usual Suspects (1995) - Rated 28 Jun 2014
95 87% V for Vendetta (2006) - Rated 28 Jun 2014
90 50% Vizontele (2001) - Rated 28 Jun 2014