Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ozdemirb

Film Freak - 964 Film Ratings

Member Since: Mar 16, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out ozdemirb's...
75 54% The Doors (1991) - Jan 21, 2019
85 82% Performance (1970) - Jan 21, 2019
68 36% Love Story (1970) - Jan 20, 2019
70 41% Pity (2018) - Jan 20, 2019
76 59% Pauline at the Beach (1983) - Jan 20, 2019
75 54% Sieranevada (2016) - Jan 19, 2019
72 46% Shirkers (2018) - Jan 19, 2019
50 16% Knife+Heart (2018) - Jan 18, 2019
65 33% A Bigger Splash (2015) - Jan 18, 2019
70 41% Bad Times at the El Royale (2018) - Jan 18, 2019