ozgun_c

ozgunc
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2014
Location: Turkey

more Recent Ratings

85 48% Ratatouille (2007) - Rated 09 Feb 2014
88 74% I, Robot (2004) - Rated 09 Feb 2014
90 88% Presto (2008) - Rated 19 Jan 2014
82 32% Mindhunters (2004) - Rated 19 Jan 2014
86 58% 12 Monkeys (1995) - Rated 18 Jan 2014
85 48% Toy Story (1995) - Rated 17 Jan 2014
84 41% Resident Evil (2002) - Rated 17 Jan 2014
82 32% A Beautiful Mind (2001) - Rated 17 Jan 2014
90 88% The Truman Show (1998) - Rated 17 Jan 2014
88 74% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 17 Jan 2014