ozgur7

ozgur7
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2015
Location: izmir, Karsiyaka, Turkey

more Recent Ratings

75 95% V for Vendetta (2006) - Rated 21 Feb 2015
80 98% Back to the Future Part III (1990) - Rated 21 Feb 2015
65 91% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 21 Feb 2015
80 98% Fight Club (1999) - Rated 21 Feb 2015
40 82% Mulholland Drive (2001) - Rated 21 Feb 2015
80 98% Back to the Future (1985) - Rated 21 Feb 2015
45 83% Lost in Translation (2003) - Rated 21 Feb 2015
72% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 21 Feb 2015
70 93% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 21 Feb 2015
46% Men in Black (1997) - Rated 21 Feb 2015