panchajanya1
Recent Ratings
Check out panchajanya1's...
90 89% | Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 10 Oct 2019 |
90 89% | 12 Years a Slave (2013) - Rated 10 Oct 2019 |
85 69% | The Hunt (2012) - Rated 07 Jun 2019 |
90 89% | Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) - Rated 07 Jun 2019 |
75 12% | Wind River (2017) - Rated 10 May 2019 |
85 69% | Batman: The Dark Knight Returns, Part 2 (2013) - Rated 10 May 2019 |
80 37% | BlacKkKlansman (2018) - Rated 29 Jan 2019 |
100 99% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 29 Jan 2019 |
85 69% | Schindler's List (1993) - Rated 21 Nov 2018 |
90 89% | Contratiempo (2016) - Rated 01 May 2018 |