panter94

panter94
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2017
Location: Macedonia

more Recent Ratings

Check out panter94's...

90 48% Secret Window (2004) - Rated 05 Aug 2017
70 7% Zodiac (2007) - Rated 05 Aug 2017
93 62% Phone Booth (2003) - Rated 05 Aug 2017
95 74% The Blair Witch Project (1999) - Rated 05 Aug 2017
90 48% Black Swan (2010) - Rated 05 Aug 2017
90 48% The Da Vinci Code (2006) - Rated 05 Aug 2017
95 74% Fargo (1996) - Rated 05 Aug 2017
90 48% No Country for Old Men (2007) - Rated 05 Aug 2017
95 74% The Shining (1980) - Rated 05 Aug 2017
85 30% The Godfather (1972) - Rated 05 Aug 2017