PARodgers99

parodgers99
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2022
Location: VA, USA

more Recent Ratings

Check out PARodgers99's...

90 78% The Umbrella Academy (2019) - Rated 03 Sep 2022
90 78% Star Trek (2009) - Rated 03 Sep 2022
85 68% Russian Doll (2019) - Rated 03 Sep 2022
100 93% Interstellar (2014) - Rated 03 Sep 2022
100 93% Back to the Future (1985) - Rated 03 Sep 2022
80 57% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 03 Sep 2022
90 78% The Orville (2017) - Rated 03 Sep 2022
100 93% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 03 Sep 2022
100 93% The Haunting of Bly Manor (2020) - Rated 03 Sep 2022
100 93% Severance (2022) - Rated 03 Sep 2022