PaU1570

pau1570
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2016
Location: USA

more Recent Ratings

70 39% The Signal (2024) - Rated 19 May 2024
90 83% Poor Things (2023) - Rated 17 May 2024
80 61% No Hard Feelings (2023) - Rated 27 Mar 2024
50 4% Ghostbusters (1984) - Rated 22 Mar 2024
60 20% Frenzy (1972) - Rated 22 Oct 2023
80 61% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 22 Aug 2023
60 20% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 15 Aug 2023
80 61% Ant-Man (2015) - Rated 15 Aug 2023
60 20% Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023) - Rated 15 Aug 2023
80 61% American Beauty (1999) - Rated 29 Jul 2023