Pippilotta

pippilotta
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2019
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Pippilotta's...

96 42% Enough Said (2013) - Rated 20 Jun 2020
90 18% The Diary of a Teenage Girl (2015) - Rated 20 Jun 2020
100 85% In a World... (2013) - Rated 20 Jun 2020
65 9% Jobs (2013) - Rated 20 Jun 2020
100 85% Akeelah and the Bee (2006) - Rated 20 Jun 2020
96 42% Admission (2013) - Rated 20 Jun 2020
96 42% Away We Go (2009) - Rated 20 Jun 2020
99 68% Dating Amber (2020) - Rated 20 Jun 2020
100 85% Brooklyn (2015) - Rated 06 Jan 2019
100 85% BlacKkKlansman (2018) - Rated 06 Jan 2019