pkonderla

pkonderla
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2013
Location: Czech Republic

more Recent Ratings

Check out pkonderla's...

98 69% Her (2013) - Rated 12 Feb 2016
95 47% Mr. Robot (2015) - Rated 26 Jan 2016
95 47% 13 Assassins (2010) - Rated 26 Jan 2016
95 47% The Big White (2005) - Rated 26 Jan 2016
100 86% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 26 Jan 2016
100 86% Ame agaru (1999) - Rated 26 Jan 2016
96 65% Sleepy Hollow (1999) - Rated 26 Jan 2016
96 65% Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - Rated 26 Jan 2016
96 65% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 26 Jan 2016
96 65% The Expanse (2015) - Rated 26 Jan 2016