pmarcelo7007

pmarcelo7007
Movie Buff - 157 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2016
Location: Brazil
Bio: Fan of movies that can make you feel part of the history and make you want to joint them.

more Recent Ratings

Check out pmarcelo7007's...

80 67% Goodfellas (1990) - Rated 04 Jan 2017
83 78% Rush (2013) - Rated 04 Jan 2017
77 53% A History of Violence (2005) - Rated 04 Jan 2017
76 47% Gran Torino (2008) - Rated 28 Dec 2016
70 28% Sin City: A Dame to Kill For (2014) - Rated 28 Dec 2016
78 58% Sin City (2005) - Rated 28 Dec 2016
87 86% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 28 Dec 2016
94 98% Forrest Gump (1994) - Rated 28 Dec 2016
80 67% Reservoir Dogs (1992) - Rated 28 Dec 2016
81 72% American History X (1998) - Rated 28 Dec 2016