pvelentz

pvelentz
Cinema Addict - 1502 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2010
Location: London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ...

more Recent Ratings

70 27% Pain and Glory (2019) - Rated 07 Aug 2020
75 41% Little Women (2019) - Rated 07 Aug 2020
85 77% Midsommar (2019) - Rated 07 Aug 2020
80 58% The Irishman (2019) - Rated 07 Aug 2020
75 41% Knives Out (2019) - Rated 07 Aug 2020
75 41% Palm Springs (2020) - Rated 07 Aug 2020
85 77% The Big Sick (2017) - Rated 07 Aug 2020
75 41% 1917 (2019) - Rated 07 Aug 2020
80 58% Land of Mine (2015) - Rated 07 Aug 2020
80 58% True Grit (2010) - Rated 07 Aug 2020