qftettel

qftettel
Movie Buff - 467 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2015
Location: Denver, Colorado, USA

more Recent Ratings

89 69% True Romance (1993) - Rated 24 Jan 2015
50 7% Shrek 2 (2004) - Rated 15 Jan 2015
60 14% Evil Dead (2013) - Rated 15 Jan 2015
0% The Skeleton Key (2005) - Rated 15 Jan 2015
40 4% Taken (2008) - Rated 15 Jan 2015
80 43% Secret Window (2004) - Rated 15 Jan 2015
78 35% Overnight Delivery (1998) - Rated 14 Jan 2015
80 43% The Last Dragon (1985) - Rated 14 Jan 2015
96 90% Shogun Assassin (1980) - Rated 14 Jan 2015
100 98% Léon: The Professional (1994) - Rated 14 Jan 2015