Randykills45
Bio: Avid film lover from Canada
Recent Ratings
Check out Randykills45's...
98 89% | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Rated 04 Aug 2017 |
96 81% | The Last Samurai (2003) - Rated 04 Aug 2017 |
43 6% | Spider-Man 3 (2007) - Rated 04 Aug 2017 |
73 33% | Spider-Man 2 (2004) - Rated 04 Aug 2017 |
66 14% | Spider-Man (2002) - Rated 04 Aug 2017 |
86 59% | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 04 Aug 2017 |
99 91% | Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 04 Aug 2017 |
72 30% | Good Will Hunting (1997) - Rated 04 Aug 2017 |
86 59% | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 04 Aug 2017 |
84 55% | A Fistful of Dollars (1964) - Rated 04 Aug 2017 |