rjsf96
Bio: For lack of users voting for new movies here, I\'m importing some accounts of frequent users from IMDB.
Recent Ratings
Check out rjsf96's...
100 93% | Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 24 Apr 2015 |
90 77% | Frozen Fever (2015) - Rated 24 Apr 2015 |
90 77% | Boogaloo and Graham (2014) - Rated 24 Apr 2015 |
90 77% | A Brilliant Young Mind (2014) - Rated 24 Apr 2015 |
20 5% | Unfinished Business (2015) - Rated 24 Apr 2015 |
90 77% | Shaun the Sheep Movie (2015) - Rated 24 Apr 2015 |
100 93% | Furious 7 (2015) - Rated 24 Apr 2015 |
70 43% | The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water (2015) - Rated 24 Apr 2015 |
40 15% | Cyberbully (2015) - Rated 24 Apr 2015 |
50 25% | Chappie (2015) - Rated 24 Apr 2015 |