robertwerner

robertwerner
Movie Buff - 198 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2015
Location: Sanger, CA, USA

more Recent Ratings

Check out robertwerner's...

59 23% A Boy and His Dog (1975) - Rated 05 May 2015
79 88% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 05 May 2015
55 16% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 05 May 2015
69 61% Shrek the Third (2007) - Rated 05 May 2015
59 23% 300 (2007) - Rated 05 May 2015
59 23% Back to the Future Part III (1990) - Rated 05 May 2015
59 23% Bringing Out the Dead (1999) - Rated 05 May 2015
45 4% Independence Day (1996) - Rated 05 May 2015
70 69% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 05 May 2015
64 42% Starship Troopers (1997) - Rated 05 May 2015