rollo

rollo
Movie Buff - 219 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2014

more Recent Ratings

10 7% Crimes of the Future (2022) - Rated 21 Aug 2022
"Pretentiously theatrical"
0% Aviva (2020) - Rated 11 Jun 2021
10 7% Stowaway (2021) - Rated 26 Apr 2021
30 22% The Kid Detective (2020) - Rated 26 Apr 2021
80 59% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 03 Feb 2021
15 12% Breach (2020) - Rated 03 Feb 2021
40 30% Ad Astra (2019) - Rated 02 Feb 2021
35 27% The Maze Runner (2014) - Rated 02 Feb 2021
30 22% Ender's Game (2013) - Rated 31 Jan 2021
85 74% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 24 Jan 2021