rufo

rufo
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 46% Vacation (1983) - Rated 02 Sep 2015
45 39% Loaded Weapon 1 (1993) - Rated 21 Jul 2015
50 46% European Vacation (1985) - Rated 21 Jul 2015
60 70% Happiness (1998) - Rated 21 Jul 2015
50 46% Dumbland (2002) - Rated 24 Sep 2014
70 90% Windy City Heat (2003) - Rated 24 Sep 2014
45 39% Elephant (2003) - Rated 24 Sep 2014
85 98% Mulholland Drive (2001) - Rated 24 Sep 2014
55 58% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 08 Mar 2014
60 70% Dig! (2004) - Rated 08 Mar 2014