rynbrwn

rynbrwn
Movie Buff - 255 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 42% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 12 Sep 2015
75 71% Picnic at Hanging Rock (1975) - Rated 31 Aug 2015
66 42% True Grit (2010) - Rated 31 Aug 2015
58 22% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 31 Aug 2015
45 11% Shutter Island (2010) - Rated 31 Aug 2015
50 15% Sin City (2005) - Rated 31 Aug 2015
72 63% Summer with Monika (1953) - Rated 31 Aug 2015
62 32% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 30 Aug 2015
79 85% The Tribe (2015) - Rated 30 Aug 2015
48 13% The Rock (1996) - Rated 29 Aug 2015