sandrar97

sandrar97
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: -

more Recent Ratings

100 85% Girl Meets World (2014) - Rated 04 Oct 2018
100 85% Boy Meets World (1993) - Rated 04 Oct 2018
97 68% I, Tonya (2017) - Rated 28 Sep 2018
84 29% Alfie (2004) - Rated 28 Sep 2018
79 17% Bee Movie (2007) - Rated 28 Sep 2018
92 53% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 28 Sep 2018
90 46% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 28 Sep 2018
100 85% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 28 Sep 2018
96 64% Shark Tale (2004) - Rated 28 Sep 2018
88 38% Sherlock Holmes (2009) - Rated 28 Sep 2018