screensiren

screensiren
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2006
Location: Australia

more Recent Ratings

60 19% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
65 32% Heartbreakers (2001) - Rated 14 Aug 2007
65 32% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
40 4% How Stella Got Her Groove Back (1998) - Rated 14 Aug 2007
"Way too girly and vapidfor my likings, the book is crap too"
40 4% Jeepers Creepers (2001) - Rated 14 Aug 2007
68 43% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
65 32% Frida (2002) - Rated 14 Aug 2007
65 32% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 55% A Knight's Tale (2001) - Rated 14 Aug 2007
70 55% 21 Grams (2003) - Rated 14 Aug 2007