shisoo

shisoo
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2014
Location: Poland

more Recent Ratings

69 30% Hot Fuzz (2007) - Rated 27 Sep 2014
68 26% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 27 Sep 2014
81 70% 127 Hours (2010) - Rated 27 Sep 2014
70 36% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 27 Sep 2014
71 43% The Black Dahlia (2006) - Rated 27 Sep 2014
78 60% Sleepy Hollow (1999) - Rated 27 Sep 2014
70 36% Suspicion (1941) - Rated 27 Sep 2014
82 75% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Sep 2014
84 84% Forrest Gump (1994) - Rated 27 Sep 2014
64 19% The World Is Not Enough (1999) - Rated 27 Sep 2014