Shurikus

shurikus
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2015
Location: Russia

more Recent Ratings

Check out Shurikus's...

100 94% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 22 Aug 2015
85 43% In the Name of the Father (1993) - Rated 12 Aug 2015
90 61% There Will Be Blood (2007) - Rated 12 Aug 2015
85 43% Life Is Beautiful (1997) - Rated 12 Aug 2015
10 1% Battlefield Earth (2000) - Rated 11 Aug 2015
90 61% The Breakfast Club (1985) - Rated 11 Aug 2015
65 7% J. Edgar (2011) - Rated 11 Aug 2015
75 23% I Am Legend (2007) - Rated 10 Aug 2015
70 14% Django Unchained (2012) - Rated 10 Aug 2015
85 43% The Great Gatsby (2013) - Rated 10 Aug 2015